فروش فوری و نقدی وانت آریسان 2 شرکت ایران خودرو بدون قرعه کشی و محدودیت از روز سه شنبه 1401/09/29 آغاز خواهد شد.به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز میرساند، شرکت ایران خودرو طرح فروش فوق العاده وانت آریسان ۲ دوگانه سوز (بدون قرعه کشی) با در نظر گرفتن هر کد ملی یک دستگاه و دارا بودن گواهینامه رانندگی و با موعد تحویل ۹۰ روزه با شرایط جدول ذیل ارائه می نماید:
تاريخ شروع و مهلت ثبت نام:


زمان شروع اين طرح از ساعت 10صبح روز سه شنبه مورخ  1401/09/29 بوده و تا تكميل ظرفيت و حداكثر تا روز پنج شنبه مورخ  1401/10/01  ادامه خواهد داشت.


مطابق با بخشنامه شماره  4249 دريافت كد كاربري و كلمه عبور قبل از ثبت نام در سايت فروش اينترنتي از الزامات ثبت نام ميبا شد. لذا بديهي است در صورت عدم دريافت كد كاربري و كلمه عبور، امكان ثبت نام ميسر نخواهد بود

 با توجه به دستورالعملهاي صادره توسط پليس راهور ناجا مبني بر ثبت و بروزرسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتريان در سامانه شماره گذاری(سخا)، در صورتيكه مشتري در سامانه مذكور فاقد اطلاعات فردی و سكونتی بوده و يا بيشتر از يكسال از آخرين تاريخ بروزرسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سكونت گذشته باشد، مشتري محترم ميبايست با مراجعه به سامانه سخا به آدرس  https://sakha.epolice.ir نسبت به بروزرسانی و يا ثبت آخرين اطلاعات خود اقدام نموده و پس از تائيد توسط اداره پست تصوير نشاني ثبت شده در سامانه سخا را به نمايندگي محل ثبت نام خود تحويل نمايد. لازم به ذكر است تا زمانيكه برگه احراز سكونت توسط مشتری به نمايندگی ارائه نگردد و يا اطلاعات مورد نياز شماره گذاری به درستی ارائه نشده باشد، خودرو پلاك نمی گردد. همچنين علاوه بر اينكه سود تاخير در تحويل ناشي از عدم شماره گذاری به آنان تعلق نخواهد گرفت،هزينه پاركينگ و نگهداري خودرو از ايشان دريافت خواهد شد.
دانلود بخشنامه 4532 ایران خودرو
فروش فوری و نقدی وانت آریسان 2 دوگانه سوز( ویژه متقاضیان عادی)