شرکت خودروسازان راین که چند وقتی است مونتاژ راین R3 را آغاز کرده و این محصول را به فروش می رساند، به تازگی شرایط این خودروی اقتصادی و اتوماتیک را با قیمت جدید ویژه دی ۱۴۰۱ اعلام کرده است.
به گزارش "ایلیا انلاین " به نقل از  اسب بخاردر شرایط فروش ویژه دی ۱۴۰۱ راین R3 قیمت جدید این خودرو ۴۹۹ میلیون تومان اعلام شده است. متقاضیان این خودرو می توانند از ساعت ۸ صبح پنجشنبه مورخ یکم دی ماه ۱۴۰۱ به وبسایت خودروسازان راین به ادرس اینترنتی : https://rvmco.ir/  مراجعه کنند و خرید اینترنتی این محصول را انجام دهند. در این شرایط فروش R3 با رنگ های سفید، مشکی، نقره ای و خاکستری با موعد تحویل ۳۰ روز کاری به فروش می رسد.


نام محصول
قیمت مصوب دی ۱۴۰۱ (تومان)
قیمت مصوب آذر ۱۴۰۱ (تومان)
راین R3
۴۹۹.۰۰۰.۰۰۰
۴۴۹.۰۰۰.۰۰۰
مشخصات و R3

R3 یک هاچ بک کراس به حساب می آید و در جایگاه یک محصول اقتصادی قرار می گیرد. این خودرو ارزان ترین محصول اتوماتیک در بخش خصوصی است و از نظر توانایی فنی هم در جایگاه یک خودروی اکونومی حضور دارد. R3 به پیشرانه ۱.۳ لیتری ۱۶ سوپاپ تنفس طبیعی و VVT مجهز است و ۹۰ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۱۶ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده ۴ سرعته اتوماتیک ساخت کمپانی جاتکو توان را به چرخ های جلوی هاچ بک R3 می رساند. این خودرو وزن ۱۰۶۰ کیلوگرم را دارد و با این پیشرانه می تواند به حداکثر سرعت ۱۷۵ کیلومتر بر ساعت می رسد. باک R3 نزدیک به ۴۱ لیتر حجم دارد و مصرف سوخت آن در حالت ایده آل ۷.۱ لیتر به ازای هر صد کیلومتر است.امکانات رفاهی و ایمنی

راین R3 در بحث امکانات رفاهی و ایمنی در جایگاه قابل قبولی قرار دارد. فرمان کمکی برقی، چراغ روشنایی روز، سنسور باد تایرها، سانروف برقی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، دوربین و سنسور پارک عقب، نمایشگر ۹ اینچی لمسی اندروید، دو کیسه هوا، تهویه دستی الکتریکی و… مجهز است.


دانلود بخشنامه فروش دانلود کاتالوگ
دانلود بخشنامه فروش با لینک مستقیم
دانلود کاتالوگ R3  با لینک مستقیم
دانلود بخشنامه فروش با لینک کمکی
دانلود کاتالوگ R3 با لینک کمکی