گروه صنعتی ایران خودرو در مرحله دهمین فروش فوق العاده و فروش فوری (ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) 5 محصول خود را از روز پنجشنبه 3 آذر ماه آغاز می کند.به گزارش "ایلیا آنلاین"، طرح فروش فوق‌ العاده محصولات ایران خودرو  مطابق جدول ذیل از روز پنجشنبه 3 آذر ماه به مدت 3 روز ادامه در سامانه فروش ایران خودرو آغاز می‌ شود.


متقاضیان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام و تکمیل فرآیند خرید خودرو در طرح مذکور شرکت کنند.


موضوع: دهمين فروش فوق العاده و فروش فوری (ويژه قانون حمايت از خانواده و جوانی جمعيت) از طريق قرعه كشي-آذر 1401
 

بدينوسيله به اطلاع عموم متقاضيان مشمول و حائز شرايط می رساند در راستای ابلاغ قانون حمايت از خانواده و جوانی جمعيت
در تاريخ  1400/08/24 از سوی مجلس شورای اسلامی، براي مادرانی كه فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاريخ قانون مذكور متولد شدهاند، امكان ثبت نام يك دستگاه از محصولات ايران خودرو به قيمت مصوب، فراهم شده است.


در صورتيكه تعداد متقاضيان (مادران مشمول) در اين بخشنامه، بيش از ظرفيت شرايط فروش باشد، اولويت با مادرانی است كه طي دو سال قبل خودرويي دريافت نكرده باشند. در هر صورت اگر تعداد متقاضيان بيشتر از ظرفيت فروش باشد، تخصيص خودرو در قالب قرعه كشي صورت ميپذيرد و در غير اين صورت، براي تمامي مادران مشمول كه شرايط آنها به تاييد سازمانهاي ذيربط برسند، امكان واريز وجه ميسر خواهد گرديد.


همچنين به اطلاع مي رساند اطلاعات منتخبين طرح مذكور به سازمان ثبت احوال ارسال ميگردد، تا پس از شناسايی مادران حائز شرايط، امكان واريز وجه برای ایشان ميسر گردد


تاريخ شروع و مهلت ثبت نام:


طرح فروش فوق العاده (با موعد تحويل 30و 90روزه) برخی محصولات شركت ایران خودرو ويژه قانون حمايت از خانواده و جوانی جمعيت، (در صورت لزوم با روش قرعه كشی)، مطابق جدول انتهای بخشنامه از روز پنجشنبه مورخ  1401/09/03 شروع و تا تاريخ  1401/09/06 ادامه خواهد داشت.


مطابق با بخشنامه شماره  4249 دريافت كد كاربری و كلمه عبور قبل از ثبت نام در سايت فروش اينترنتی از الزامات ثبت نام مي باشد.
لذا بديهی است در صورت عدم دريافت كد كاربری و كلمه عبور، امكان ثبت نام ميسر نخواهد بود


نکته:

با توجه به دستورالعملهاي صادره توسط پليس راهور ناجا مبنی بر ثبت و به روزرسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتريان در سامانه شماره گذاری (سخا)، در صورتيكه مشتری در سامانه مذكور فاقد اطلاعات فردی و سكونتی بوده و يا بيشتر از يكسال از آخرين تاريخ به روزرسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سكونت گذشته باشد، مشتری محترم می بايست با مراجعه به سامانه سخا به آدرس:  https://sakha.epolice.ir نسبت به به روزرسانی و يا ثبت آخرين اطلاعات خود اقدام نموده و پس از تائيد توسط اداره پست تصوير نشانی ثبت شده در سامانه سخا را به نمايندگی محل ثبت نام خود تحويل نمايد. لازم به ذكر است تا زمانيكه برگه احرازسكونت توسط مشتري به نمايندگي ارائه نگردد و يا اطلاعات مورد نياز شماره گذاري به درستي ارائه نشده باشد، خودرو پلاك نميگردد. همچنين علاوه بر اينكه سود تاخير در تحويل ناشي از عدم شماره گذاری به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزينه پاركينگ و
نگهداری خودرو از ايشان دريافت خواهد شد


دانلود بخشنامه 4519 - ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت
دانلود بخشنامه 4519 با لینک کمکی