به گزارش "ایلیا آنلاین"، طرح فروش فوق‌ العاده محصولات ایران خودرو  مطابق جدول ذیل از روز پنجشنبه 3 آذر ماه به مدت 3 روز ادامه در سامانه فروش ایران خودرو آغاز می‌ شود.متقاضیان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌ نام و تکمیل فرآیند خرید خودرو در طرح مذکور شرکت کنند.


موضوع: چهل و يكمين مرحله فروش فوق العاده و فروش فوري محصولات ايران خودرو ( ويژه متقاضيان عادي) از طريق قرعه كشي -آذر1401


بدينوسيله به اطلاع عموم متقاضيان محترم و نمايندگي هاي مجاز ميرساند شرايط فروش فوري و فوقالعاده برخي از محصولات
ايران خودرو با موعد تحويل 30و  90روزه از طريق قرعه كشي به شرح جدول ذيل ارائه ميگردد.


متقاضياني كه در قرعهكشي های قبلی خودروسازان، انتخاب نشده اند نيز ميتوانند در اين طرح با شرايط ذيل ثبتنام نمايند.
در اين طرح قيمت قطعي بوده و موعد تحويل خودروها 30 و 90روزه خواهد بود


تاريخ شروع و مهلت ثبت نام:


طرح فروش فوق العاده(با موعد تحويل 30و 90روزه) برخي محصولات شركت ايران خودرو (با روش قرعه كشي) مطابق جدول انتهاي بخشنامه از روز پنجشنبه مورخ  1401/09/03 شروع و تا تاريخ  1401/09/06 ادامه خواهد داشت.


مطابق با بخ شنامه شماره  4249 دريافت كد كاربري و كلمه عبور قبل از ثبت نام در سايت فروش اينترنتي از الزامات ثبت نام مي باشد.


لذا بديهي است در صورت عدم دريافت كد كاربري و كلمه عبور، امكان ثبت نام ميسر نخواهد بود

با توجه به دستورالعملهاي صادره توسط پليس راهور ناجا مبني بر ثبت و به روزرساني اطلاعات فردي و آدرس مشتريان در سامانه شماره گذاري (سخا)، در صورتيكه مشتري در سامانه مذكور فاقد اطلاعات فردي و سكونتي بوده و يا بيشتر از يكسال از آخرين تاريخ به روزرساني اطلاعات فردي و نشاني محل سكونت گذشته باشد، مشتري محترم مي بايست با مراجعه به سامانه سخا به آدرس https://sakha.epolice.ir نسبت به به روزرساني و يا ثبت آخرين اطلاعات خود اقدام نموده و پس از تائيد توسط اداره پست تصوير نشاني ثبت شده در سامانه سخا را به نمايندگي محل ثبت نام خود تحويل نمايد. لازم به ذكر است تا زمانيكه برگه احراز سكونت توسط مشتري به نمايندگي ارائه نگردد و يا اطلاعات مورد نياز شماره گذاري به درستي ارائه نشده باشد، خودرو پلاك نمي گردد. همچنين علاوه بر اينكه سود تاخير در تحويل ناشي از عدم شماره گذاري به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزينه پاركينگ و نگهداري خودرو از ايشان دريافت خواهد شد


دانلود بخشنامه 4518
دانلود بخشنامه 4518 با لینک مستقیم
دانلود بخشنامه 4518 با لینک کمکی