گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش محصولاتش را برای متقاضیان اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام کرد. در شرایط فروش ایران خودرو برای این نحوه عرضه، زمان تحویل خودروها حداکثر سه ماهه و یا از مرداد ۱۴۰۲ اعلام شده است.بدينوسيله به اطلاع عموم متقاضيان مشمول و حائز شرايط مي رساندهمزمان با عرضه خودرو ويژه متقاضيان عادي طرح اولويت بندي سامانه يكپارچه و در راستاي ابلاغ قانون حمايت از خانواده و جواني جمعيت در تاريخ  1400/08/24 از سوي مجلس شوراي اسلامي، براي مادراني كه فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاريخ قانون مذكور متولد شدهاند و در سامانه يكپارچه اولويت بندي مرحله اول تابستان  1402 از طريق اولويت بندي وزارت صمت انتخاب شده اند امكان ثبت نام مطابق جدول ذيل فراهم مي باشد .

فقط متقاضياني كه در سامانه يكپارچه ثبت نام نموده اند و اسامي ايشان به عنوان اولويت اول فروش فوق العاده طرح مادران به اين شركت اعلام شده است و براي ايشان توسط شركت ايران خودرو پيامك ارسال گرديده مي توانند دراين بخشنامه ثبت نام نمايند

نكته1: اولويت هاي اعلامي مجاز به ثبت نام در خودروي انتخابي در سامانه يكپارچه مي باشند و تغيير خودرو امكانپذير نمي باشد.

نكته  2: متقاضياني كه در اولويت اول فروش فوق العاده مادران سامانه يكپارچه توسط وزارت صمت معرفي شده اند و پيامك ارسالي از سوي ايران خودرو را دريافت نموده اند مي بايست به منظور خريد محصولات ايران خودرو صرفاً از طريق سامانه ايران خودرو به نشاني  esale.ikco.ir اقدام نمايند و از ثبت نام در سايتهاي غير معتبر و با نشاني هاي مشابه، پرهيز نمايند.


نكته  3: در صورت افزايش مبلغ بيمه، ماليات،و ساير الزامات قانوني از جمله ارتقاء استاندارد مشتري متعهد به پرداخت مابه التفاوت مي باشد با توجه به لزوم اجراي مرحله دوم ارتقاء استانداردي از خرداد ،1402پرداخت هزينه نصب اين تجهيزات قبل از صدور فاكتور قطعي است و پس از تعيين قيمت اين تجهيزات تا قبل از سر رسيد موعد تحويل اطلاع رساني به خريداران محترم صورت خواهد پذيرفت.


نكته  4: سند خودرو به مدت يكسال در رهن شركت ايران خودرو خواهد بود . هزينه ترهين در هنگام واريز وجه در سايت فروش اينترنتي ايران خودرو و هزينهفك رهن در موعد يكساله انقضاء مهلت ترهين دريافت و سند از رهن خارج خواهد شد

نكته  5: مشتري مي تواند جهت ك سب اطلاعات از و ضعيت قرارداد ، صدور سند)فاكتور فروش( و پلاك خودروي ثبت نامي به پروفايل شخصي  ( esale.ikco.ir )و ميز خدمت مشــتري به نشــاني اينترنتي  :   customer.ikco.ir و براي اطلاع از ضــوابط فروش به ســايت ايران خودرو به نشــاني اينترنتي www.ikco.ir/fa/Page.aspx?id=56 مراجعه نمايد


زمان فعال سازي اين بخشنامه بر روي سايت  esale.ikco.ir بعد از ارسال پيامك از سوي ايران خودرو خواهد بودتاريخ شروع و مهلت ثبت نام :
طرح فروش فوق العاده ( با موعد تحويل 90روزه ) ويژه متقاضيان حمايت از خانواده وجواني جمعيت برابر با اولويت بندي اعلام شده وزارت صمت مطابق با جدول ابتداي بخشنامه از روز پنجشنبه مورخ 1402/01/31 شروع و تا روز پنجشنبه 1402/02/14 ادامه خواهد داشت.
مطابق با بخ شنامه شماره  4249دريافت كد كاربري و كلمه عبور قبل از ثبت نام در سايت فروش اينترنتي از الزامات ثبت نام ميباشد.
لذا بديهي است در صورت عدم دريافت كد كاربري و كلمه عبور، امكان ثبت نام ميسر نخواهد بود.


نكته  1: نمايندگان محترم ميبايست اين بخشنامه را براي اطلاع بيشتر در محل رؤيت عموم هموطنان قرار دهند.
نكته 2: اشتراك طلايي اختياري تك ستاره به صورت پيش فرض انتخاب شده است، در صورتي كه مشتري تمايل به تغيير در سطح اشتراك طلايي يا حذف آن را داشته باشد ميتواند از مرحله واريز وجه تا قبل از تخصيص خودرو اقدام نمايد. متقاضيان محترم ميتوانند ضمن مطالعه ويژگيها و مزاياي سطوح مختلف اشتراك طلائي در سايت امداد خودرو (به آدرس: WWW.0996440.COM) ضمن برخورداري از حداكثر تخفيفات لحاظ شده، با آگاهي كامل نسبت به انتخاب اشتراك طلائي به صورت نقدي يا اقساطي بدون بهره در هنگام واريز وجه، اقدام نماينددانلود بخشنامه 4578
از طریق اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو ( ویژه متقاضیان حمایت از خانواده و جوانی جمعیت)
دانلود بخشنامه 4578 با لینک مستقیم 1
دانلود بخشنامه 4578 با لینک کمکی 1