باتوجه به استقبال گسترده از عرضه ی کلوت با گیربکس اتوماتیک، شرکت مکث موتور طرح فروش ویژه کلوت اتومات به‌ صورت نقدی مرحله ای با قیمت قطعی یک میلیارد و ۲۳۷ میلیون تومان را از روز یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱ با موعد تحویل ۶۰ روز کاری آغاز کرد. علاقه مندان می توانند با حضور در شوروم مرکزی یا نمایندگی های مجاز مکث موتور در سراسر کشور ثبت نام کنند.مطابق این طرح متقاضیان مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان در زمان ثبت نام و ۵۸۷ میلیون تومان باقی مانده را در قالب یک فقره چک به تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ پرداخت می کنند. شایان ذکر است چک در زمان ثبت نام دریافت می‌شود.


کلوت با بهره گیری از موتور پرقدرت ۲/۴ لیتری توربوشارژ میتسوبیشی، ۲۱۵ اسب بخار توان و ۳۲۰ نیوتن متر گشتاور را به سمت گیربکس شش سرعته اتوماتیک هدایت می کند. این توان و دور موتور بالای کلوت اتومات، عبور از مسیرهای چالشی به ویژه گل و لای و کویر را نیز با یک پیکاپ گیربکس اتومات میسر می‌سازد. قفل دیفرانسیل اتوماتیک این خودرو یکی از امکانات مهم دیگری است که کلوت را برای مواجهه با تمامی مسیرها کارآمد ساخته است.


تجهیزات ایمینی کلوت چیست؟

از تجهیزات ایمنی این خودرو می توان به سیستم ترمز ضد قفل (ABS)، سیستم ترمز ترکیبی (CBS)، سیستم کمکی ترمز (BAS)، سیستم پایداری الکترونیک (ESC)، قفل ایمنی کودک، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو و سیستم ضد سرقت (Immobilizer) اشاره کرد.امکانات رفاهی کلوت چیست؟

همچنین امکاناتی نظیر کروز کنترل، سیستم ورود بدون کلید، مانیتور لمسی ۸ اینچی، تنظیم برقی صندلی راننده در شش جهت، کامپیوتر سفر، سیستم اتوماتیک تهویه هوا با صفحه لمسی، لاستیک زاپاس فول سایز و پوشش ضدخش قسمت بار؛ کلوت اتومات را به یک رقیب کم بدیل در میان پیکاپ های تولیدی کشور تبدیل کرده است.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی زیر با مکث موتور در ارتباط باشند.

شماره تماس: ۴۱۷۵۵۸۰۰-۰۲۱

شبکه‌ اجتماعی: maxmotorcompany@

وبسایت: www.maxmotorco.comدانلود بخشنامه فروش مکث موتور 
شرایط فروش نقدی - مرحله ای (آبان 1401)