شرایط فروش محصولات بهمن دیزل ویژه مهرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ فعال خواهد شد.


فروش نقدی محصولات بهمن دیزل

گروه بهمن از ثبت‌نام نقدی کامیون شیلر 6تن خبر داد. در این طرح فروش نقدی، کامیون شیلر 6تن با قیمت قطعی و به تعداد محدود به صورت آنلاین از روز دوشنبه مورخ 25/07/1401 ساعت 10 صبح تا ساعت 16 همان روز یا تکمیل ظرفیت از طریق http://Bahman.iranecar.com انجام خواهد شد.
قیمت فروش نقدی این محصول 9.300.000.000 ریال اعلام شده است. با قیمت اعلام شده از سوی بهمن دیزل، شیلر ارزان‌ترین کامیون و خودروی تجاری بازار خواهد بود.
این قیمت شامل مجموع هزینه هوشمند سازی کارت خودرو، پست و خدمات، شماره گذاری، بیمه شخص ثالث، مالیات و عوارض شماره گذاری می‌باشد. گفتنی است موعد تحویل خودروها هفته دوم آذر اعلام شده است.
لازم به ذکر است نرخ فوق بدون در نظر گرفتن قیمت کاربری است باشد و مبلغ کاربری، بر اساس نوع کاربری انتخاب شده توسط مشتری به مبلغ فوق افزوده خواهد شد و ثبت‌نام کامیون‌های شیلر به همراه کاربری امکان‌پذیر است و امکان تغییر کاربری به هیچ عنوان میسر نیست، همچنین زمان ساخت کاربری به زمان تحویل خودرو افزوده می‌گردد.
بهمن دیزل محصول شیلر را با انواع کاربری اعم از باری چوبی با روکش فلزی، لبه دار بغل بازشو، باری فلزی، مسقف فلزی، مسقف فلزی حمل نوشابه، مسقف چادری، یخچال دار(یونیت تک‌ منظوره) عرضه می‌کند.
متقضایان ضروری است پیش از اقدام به ثبت نام به دقت شرایط و قوانین این طرح فروش را در صفحه گروه بهمن در پرتال ایرانی کار به آدرس http://Bahman.iranecar.com مطالعه کنند.

دانلود بخشنامه فروش نقدی  محصولات: کامیون شیلر، فورس ،امپاور و می نی بوس سحر پلاس
دانلود بخشنامه فروش بهمن دیزل ویژه مهر 1401
دانلود بخشنامه فروش بهمن دیزل ویژه مهر 1401 با لینک کمکی


بخشنامه فروش نقدی - اعتباری ( اقساطی ) مینی بوس سحر پلاس بهمن دیزل ویژه مهر 1401

شرایط ثبت نام نقدی-اعتباری با قیمت قطعی مینی بوس سحر پلاس شرکت بهمن دیزل به صورت آنلاین (اینترنتی) از روز دوشنبه مورخ 1401/07/25 ساعت  10صبح تا ساعت  16 همان روز و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول ذیل و با شرایط اعلام شده ارائه می گردد
قواعد و ضوابط ثبتنام:
➢ ثبتنام از طریق آدرس اینترنتی  Bahman.iranecar.com انجام میشود و سایر مراحل (تشکیل پرونده، تحویل خودرو و مدارک و )... در عاملیت انتخاب شده صورت میپذیرد.
➢ ثبتنام متقاضیان صرفاً در صورت ثبت دقیق و صحیح اطلاعات هویتی (کارت ملی / شناسنامه) و مشخصات حساب بانکی مطابق با مستندات ارائه شده توسط ایشان مورد تأیید میباشد.
➢ واگذاری حقوق قراردادی و خودرو به غیر (صلح) امکانپذیر نمیباشد.
➢ با توجه به احتمال محدودیت سقف برداشت برخی از کارتهای بانکی، لازم است تا پیش از اقدام به ثبتنام، از میزان سقف برداشت اینترنتی کارت بانکی اطمینان حاصل فرمایید. واریز وجه خودرو صرفاً در یک تراکنش امکانپذیر میباشد

بخشنامه فروش اعتباری (اقساطی ) مینی بوس سحر پلاس بهمن دیزل ویژه مهر 1401
دانلود بخشنامه فروش نقدی-اعتباری مینی بوس سحر پلاس ویژه مهر 1401 با لینک مستقیم (سرور بهمن دیزل )

دانلود بخشنامه فروش نقدی-اعتباری مینی بوس سحر پلاس ویژه مهر 1401 با لینک کمکی