هونگچی H5 یکی از خودروهای وارداتی نو رسیده به کشورمان است. این خودرو به همراه بستیون T77 و چند محصول دیگر، توسط گروه بهمن به بازار ایران وارد می‌شود. اکنون قیمت هونگچی H5 به صورت قطعی از سوی این شرکت تعیین شده است. همچنین بهمن موتور شرایط فروش هونگچی H5 ویژه متقاضیان خرید خودرو وارداتی از سامانه یکپارچه را نیز اعلام کرد.براساس اعلامیه گروه بهمن، قیمت هونگچی H5 معادل دو میلیارد و 620 تومان اعلام شده است. مشتریانی که خواهان خرید این خودرو هستند، بایستی در یک مرحله تمامی وجه مورد نیاز برای خرید هونگچی H5 را به حساب شرکت بهمن موتور واریز نمایند. خودروها نیز در هفته آخر بهمن ماه 1402 به مشتریان تحویل داده خواهند شد که معادل تقریبی 90 روز کاری است.


مشتریان گروه بهمن می‌ توانند با پرداخت 100 میلیون تومان وجه نقد بیشتر، از مزایای خاص دیگری بهره‌ مند شوند. این مزایا شامل سه سال سرویس دوره‌ ای و سه سال بیمه بدنه است که همراه خودرو در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.


شرایط فروش هونگچی H5 در آبان 1402:

به اطلاع متقاضیان و نمایندگی های مجاز میرساند، امکان تکمیل فرآیند ثبت نام متقاضیان طرح سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، با توجه به اولویت بندی اعلام شده از سوی وزارت صمت به صورت فروش فوق العاده فراهم گردیده است.

متقاضیان میتوانند نسبت به واریز وجه خودرو به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۶ مهرماه ۱۴۰۲ به مدت یک هفته اقدام نمایند.

خودرو
قیمت
رنگ
موعد تحویل
 هونگچی H5
 دو میلیارد و 620 میلیون تومان
سفید، مشکی، خاکستری
هفته آخر بهمن 1402


هونگچی H5 با دو تریم داخلی وارد بازار ایران شده است که شامل تریم مشکی – قهوه‌ای و مشکی – قرمز هستند. تخصیص خودروها به مشتریان براساس موجودی صورت خواهد گرفت، بنابراین شانس تعیین می‌کند که تریم داخلی هونگچی H5 چه رنگی باشد. همچنین تمامی نسخه‌ های این خودرو به رینگ 18 اینچی آلیاژی مجهز خواهند بود. برای شرایط فروش هونگچی H5، جریمه تاخیر 3 درصدی در نظر گرفته شده است.مشخصات:


برند
هونگچی
مدل
H5
کلاس بدنه
سدان
سال تولید
۲۰۲۳
حجم موتور
۱۹۸۹ سی سی
تعداد سیلندر
۴
تعداد سوپاپ
۱۶
فناوری موتور
توربوشارژر TGDi
قدرت
۲۲۲ اسب بخار
گشتاور
۳۴۰ نیوتن متر
شتاب ۰ تا ۱۰۰
۷.۸ ثانیه
حداکثر سرعت
۲۳۰ کیلومتر در ساعت
گیربکس
۸ سرعته اتوماتیک AT
انتقال قدرت
دیفرانسیل جلو
تعلیق جلو
مک فرسون
تعلیق عقب
مولتی لینک
طول
۴۹۸۵ میلی متر
عرض
۱۸۶۵ میلی متر
ارتفاع
۱۴۶۵ میلی متر
فاصله محوری
۲۹۲۰ میلی متر
وزن
۱۶۳۵ کیلوگرم
حجم باک
۵۸ لیتر
مصرف سوخت
۶.۶ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر ترکیبی
ابعاد رینگ و لاستیک
۲۵۵/۵۰R18
برند نشان مادر
هونگچی
کشور سازنده
چین