در این شرایط فروش شاهین دنده ای تیپ G با موعد تحویل دی و بهمن ۱۴۰۱ عرضه می گردد و قیمت نهایی خودرو زمان تحویل محاسبه خواهد شد. به صورت علی الحساب پیش پرداخت ۱۷۲ میلیون و ۳۷۳ هزار و ۵۰۰ تومانی تعیین شده و ارزش تسهیلات ۷۰ و ۱۰۰ میلیون تومان با نرخ بهره ۲۱ درصد است. در این شرایط فروش ظرفیت عادی و ظرفیت طرح حمایت از خانواده در نظر گرفته شده و مشتریان می توانند به مدت ۷ روز ثبت نام خود را انجام دهند.

بازپرداخت اقساط هر چهار ماه یکبار است و به صورت یکساله و دو ساله می توان اقساط را پرداخت کرد. بدیهی است که مشتریان باید پیش از ثبت نام به طور کامل بخشنامه زیر و مفاد آن را مطالعه کنند.


مشخصات فنی و امکانات:

سایپا شاهین تیپ G به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو ۸ سوپاپ مجهز است که ۱۱۰ اسب بخار را با گشتاور ۱۷۸ نیوتن متر تولید می کند. این توان از طریق جعبه دنده ۵ سرعته دستی به چرخ های جلو منتقل می شود. دو کیسه هوا، فرمان کمکی برقی، سانروف برقی، سنسور نور، استارت دکمه ای، رینگ آلومینیومی، چراغ روشنایی روز، تریم داخلی چرم مصنوعی، سنسور پارک و دوربین عقب، آینه های تاشو برقی، تهویه اتوماتیک، نمایشگر لمسی، سنسور باد تایرها و… از جمله امکانات شاهین دنده ای تیپ G است.

نحوه ثبت نام :

متقاضيان محترم از ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱  ميتوانند با ورود به سايت فروش گروه خودروسازي سايپا به آدرس:  saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصي و دريافت كد كاربري و رمز عبور اخذ شده از سايت، نسبت به انتخاب نوع خودرو و ثبت نام / پيش ثبت نام اقدام نمايند .

توجه:

جهت کسب اطلاعات بیشتر از پایین همین مطلب بخشنامه را دانلود نمایید

دانلود بخشنامه فروش
دانلود بخشنامه فروش " شرايط پيش فروش اعتباري خودروي شاهين " ویژه 30 مهر 1401 با لینک مستقیم

دانلود بخشنامه فروش " شرايط پيش فروش اعتباري خودروي شاهين " ویژه 30 مهر 1401 با لینک کمکی