شرکت سایپا طرح پیش فروش برخی از محصولات خود را با شرایط ویژه آغاز کرده است. طبق اعلام این شرکت خودروسازی، افراد متقاضی از صبح روز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه میتوانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی نسبت به ثبت نام و انتخاب خودرو مورد نظر اقدام کنند.

در این طرح، خودروهای سهند S و اطلس G با پیش پرداخت مبالغ 2 میلیارد و 310 میلیون ریال و 2 میلیارد و 20 میلیون ریال عرضه می شوند. زمان تحویل این خودروها هفته چهارم دی ماه تا اسفند 1403 اعلام شده است. قیمت نهایی خودروها در زمان تحویل و بر اساس نرخ روز محاسبه خواهد شد.

شرکت سایپا تاکید کرده ثبت نام صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی امکان پذیر است و استفاده از سایر آدرس ها عواقب آن متوجه متقاضی خواهد بود. این طرح تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.


موضوع : اعلام شرايط فروش فوری محصولات زامیاد و پیش فروش برخی از محصولات سواری شرکت های سایپا , پارس خودرو ویژه متقاضیان عادی ,طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و طرح جایگزینی خودرو های فرسوده


احتراماً، به اطلاع مشتریان و نمایندگیهای مجاز گروه خودرو سازی سایپا میرساند، شرایط فروش فوری محصولات زامیاد و پیش فروش برخی از محصولات سواری شرکتهای سایپا و پارس خودرو به شرح ذیل در سامانه گروه خودرو سازی سایپا به آدرس  https://saipa.iranecar.com اجرایی خواهد شد
تاریخ و نحوه ثبت نام:


متقاضیان محترم از ساعت  10 صبح روز چهارشنبه مورخ  1403/02/26 تا تکمیل ظرفیت میتوانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس:
، https://saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند. لازم بذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق آدرس فوق امکانپذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرسها ، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.
ثبت و بروزرسانی اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور قبل از تاریخ فوق در سایت الزامی می باشد.


شرايط اختصاصی بخشنامه جهت متقاضیان عادی :

  1. حداقل سن متقاضیان خرید خودرو  18 سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند
  2. امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاك فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمی باشد.
  3. متقاضی طی  48 ماه گذشته نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو و طی  24 ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد

نكات اختصاصی در خصوص طرح قانون حمايت از خانواده و جوانی جمعیت خودروهای سواری:
 

در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه شورای اسلامی به تاریخ  ,1400/08/19 گروه خودروسازی سایپا امكان ثبت نام یكدستگاه از محصولات مطابق جدول فوق را برای مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ مذکور متولد شدهاند بشرح این
بخشنامه فراهم نموده است.
* درطرحهای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت جهت کلیه محصولات طرح مذکور ابتدا پیش ثبت نام انجام میپذیرد و پس از شناسایی مادران حائز شرایط امكان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد شد.


* در طرحهای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت محدودیت پلاك فعال, حداقل سن 18 سال, دارا بودن گواهینامه رانندگی, عدم خرید  48 ماه گذشته برای مادران حائز شرایط لحاظ نخواهد شد.


* در طرحهای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت هر کد ملی تنها مجاز به ثبت نام یك دستگاه خودرو در یكی از شرکتهای خودروساز میباشد


نكته  1: درطرحهای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت جهت کلیه محصولات طرح مذکور ابتدا پیش ثبت نام انجام میپذیرد و پس از شناسایی مادران حائز شرایط امكان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد شد.


نكته  2: زمان پیش ثبت نام در طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده از تاریخ  1403/02/26 تا  1403/03/03 می باشد.


لطفا بخشنامه مربوطه را  از جعبه دانلود (انتهای پست ) دانلود و با دقت مطالعه فرمایید


بخش دانلود

دانلود بخشنامه فروش سایپا ( زامیاد و پارس خودرو)عادی ، جوانی جمعیت ، فرسوده
دانلود بخشنامه فروش ساپیا ویژه اردیبهشت 1403 با لینک مستقیمدانلود بخشنامه فروش ساپیا ویژه اردیبهشت 1403 با لینک کمکی