به مناسبت عید سعید فطر، فروش فوق‌ العاده و پیش فروش چند محصول سایپا و پارس خودرو ازساعت ۱۱ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۹ فروردین ماه آغاز می‌شود و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد. در این دوره، کوییک به روش فروش فوری و پیش‌فروش، و خودروهای اطلس، ساینا S و سهند به روش پیش‌فروش به عرضه در می‌ آیند. متقاضیان می‌ توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا نسبت به ثبت‌ نام و انتخاب خودرو دلخواه اقدام کنند.


خبر تکمیلی :

 لغو شرایط فروش فوق العاده و پیش فروش عید سعید فطر
 متاسفانه به خاطر مشکلات سیستمی خود شرکت سایپا این بخشنامه فعلا لغو شد


در طرح فروش فوق‌ العاده

در طرح فروش فوق‌العاده کوییک GXR-L، این خودرو با ۳۷۹ میلیون و ۸۴۴ هزار تومان و در رنگ‌های سفید-مشکی، سفید-قرمز، کرم مشکی، نقره‌ای مشکی و قرمز-مشکی قابل خرید است. در این طرح، خودروهای کوییک حداکثر پس از ۹۰ روز کاری به مشتریان تحویل داده می‌شوند.


طرح پیش فروش

و اما در طرح پیش‌فروش گروه سایپا ویژه عید فطر، امکان خرید چهار محصول اطلس G، ساینا S، کوییک GXR-L و سهند تیپ S با پرداخت قیمت علی‌الحساب برای متقاضیان فراهم است. تسویه‌حساب نهایی بر اساس قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتری انجام می‌شود. جزئیات کامل طرح پیش‌فروش محصولات سایپا و پارس‌خودرو ویژه عید سعید فطر را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

احتراماً ، ضمن قبولی طاعات و عبادات و همچنین تبریک عید سعید فطر، شرایط فروش عید فطر محصولات شرکت سایپا و پارس خودرو به شرح ذیل در سامانه گروه
خودروسازي سایپا به آدرس  https://saipa.iranecar.com اجرایی خواهد شد

تاریخ و نحوه ثبت نام:


متقاضیان محترم از ساعت  11 صبح روز یکشنبه مورخ  1403/01/19 تا تکمیل ظرفیت می توانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازي سایپا به آدرس، https://saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند . لازم بذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق آدرس فوق امکانپذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرسها ، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.


لازم به توضیح است مشتریان می توانند قبل از تاریخ فوق به سایت مراجعه و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربري و رمز عبور اقدام نمایند.


شرایط عمومی بخشنامه :

  1. محدودیت کد ملی براي ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو می باشد ) .
  2. حداقل سن متقاضیان خرید خودرو  18سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.
  3. امکان ثبت نام براي متقاضیان داراي پلاك فعال انتظامی )نصب بر روي خودرو( میسر نمی باشد.
  4. امکان صلح )خرید انصرافی( و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.
  5. ثبت نام براي مشتریان حقوقی میسر نمی باشد..
  6. متقاضی طی  48ماه گذشته نزد شرکت هاي سایپا و ایران خودرو و طی  24ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.
  7. شماره تلفن همراه اعلام شده می بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.
  8. شماره کارت, شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می گردد الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد. درصورت درج اطلاعات نادرست_شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام کننده خواهد بود

بخش دانلود 

دانلود بخشنامه فروش سایپا
ویزه عید فطر - فروردین 1403
دانلود با لینک مستقیم

دانلود با لینک کمکی