پوکو نه تنها گوشی‌های قاتل پرچمدار و اقتصادی را ارائه می‌دهد، بلکه حتی در بخش گوشی‌های گیمینگ نیز فعالیت می‌کند و حالا با انتشار پوستری اعلام کرده که گوشی گیمینگ پوکو F4 GT روز 6 اردیبهشت‌ماه و احتمالا با تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 رونمایی خواهد شد.

سال گذشته بود که پوکو از گوشی گیمینگ Poco F3 GT رونمایی کرد؛ این گوشی نسخه جهانی Redmi K40 Gaming بود که از تراشه مدیاتک دیمنسیتی 1200 استفاده می‌کرد. این بار پوکو قصد دارد تا طی روزهای آینده از جانشین این دستگاه پرده بردارد.


پوکو F4 GT احتمالا بسیار قوی‌تر از نسل قبل ظاهر می‌شود

گزارشات حاکی از این هستند که پوکو رسما پوستری را از رویداد جدید خود به اشتراک گذاشته است. این رویداد مرتبط با رونمایی از گوشی گیمینگ جدید این کمپانی، یعنی پوکو F4 GT خواهد بود. رویداد مذکور در روز 6 اردیبهشت انجام می‌گیرد.

همان‌طور که اشاره کردیم، نسل قبل این گوشی در واقع نسخه تغییر نام یافته‌ای از Redmi K40 Gaming بود؛ بنابراین احتمالا Poco F4 GT نیز نسخه‌ای ری‌برند شده از ردمی K50 Gaming خواهد بود.به‌تازگی صفحه نتایج این گوشی در بنچمارک GeekBench مشاهده شده است.

این صفحه مربوط به دستگاهی با شماره مدل 21121210G بوده که انتظار می‌رود مربوط به Poco F4 GT باشد.بر اساس اطلاعات ذکر شده در این صفحه گیک‌بنچ، گوشی گیمینگ جدید پوکو به 12 گیگابایت رم مجهز خواهد بود. این گوشی به صورت پیش‌فرض با رابط‌کاربری MIUI 13 و اندروید 12 به دست مشتریان خواهد رسید.

مهم‌ترین نکته مربوط به تراشه این گوشی است؛ جایی که بر اساس اطلاعات GeekBench، پوکو F4 GT از تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 قدرت خواهد گرفت. این گوشی موفق شده تا به ترتیب امتیازات 1235 و 3555 را در بخش‌های تک هسته‌ای و چند هسته‌ای به ثبت برساند. جزئیات رسمی دیگری از این گوشی گیمینگ در دسترس نیست.