در حالی که قبلا اعلام شده بود وان پلاس نورد CE 2 5G در تاریخ 22 بهمن معرفی خواهد شد، اکنون حساب رسمی وان پلاس اعلام کرد که این گوشی در تاریخ 28 بهمن رسما معرفی می‌شود و اطلاعات بیشتری درباره طراحی آن ارائه کرد.

وان پلاس تیزر جدیدی منتشر کرد که تا حدی طراحی نورد CE 2 5G را مشخص می‌کند. در بالا سمت چپ نمایشگر دستگاه شاهد روزنه مخصوص دوربین سلفی خواهیم بود و روی پنل پشتی آن ماژول دوربین مستطیل شکل با چهار دایره قرار گرفته که یکی از آن‌ها برای فلاش و سه مورد دیگر برای دوربین‌های آن هستند.
هنوز مشخصات کامل وان پلاس نورد CE 2 5G مشخص نشده است، اما این شرکت تایید کرد که گوشی آینده‌اش از شارژ سریع 65 وات SuperVOOC پشتیبانی خواهد کرد و همچنین جک هدفون 3.5 میلی متری خواهد داشت. با این حال، هفته آینده این دستگاه به طور رسمی معرفی خواهد شد و انتظار می‌رود این جزئیات بیشتری در روزهای آینده درباره آن منتشر شود.

اگر شایعات قبلی صحت داشته باشند، این گوشی یک نسخه جدید از «اوپو رنو7 SE 5G» خواهد بود که از سیستم دوربین بهتر، شارژ 65 وات و جک هدفون 3.5 میلی متری هدفون برخوردار است.


معرفی تلویزیون‌های جدید در کنار وان پلاس نورد CE 2 5G


علاوه بر این گوشی، وان پلاس همچنین دو تلویزیون هوشمند جدید با نام‌های TV Y1S و TV Y1S Edge را معرفی خواهد کرد. ظاهرا شرکت چینی، این دستگاه‌ها را با طراحی بدون حاشیه، موتور گامای قدرتمند و اتصال یکپارچه با گوشی‌های هوشمند، دستگاه‌های پوشیدنی و هدفون‌ها خود راهی بازار خواهد


علاوه بر این طبق گفته وان پلاس، این تلویزیون‌ها از سیستم عامل اندروید تی‌وی 11 با حالت تاخیر کم خودکار (ALLM) پشتیبانی خواهند کرد و همچنین در روزهای آینده و پیش از رویداد معرفی آن‌ها در تاریخ 28 بهمن، جزئیات بیشتری فاش خواهد شد.