نیسان  Note Aura ۲۰۲۲ با تریم نیسمو معرفی شد تا ظاهر چشمگیرتری داشته باشد. این خودرو هم‌اکنون دارای دو قطعه آیرودینامیکی است که ظاهر خودرو را اسپرت تر نشان می‌دهند. در بخش جلو یک اسپویلر مشکی رنگ دیده می‌شود که به اسپلیتر استاندارد با رنگ قرمز روشن متصل شده است. این خودروساز ژاپنی می‌گوید اسپویلر جدید نوت آئورا نیسمو باعث افزایش داون فورس می‌شود اما احتمالاً شما هرگز متوجه چنین چیزی نخواهید شد.

 اسپویلر موردبحث قیمت ۳۰۸۰۰ ینی یا ۲۴۰ دلاری دارد.

دومین قطعه نیز یک اسپویلر عقب است که بالاتر از جایگاه نصب مدل استاندارد می‌نشیند. این اسپویلر نیز مزیت آئرودینامیکی دارد و باعث می‌شود نوت آئورا ظاهر خشن‌تری پیدا کند. این قطعه نیز با قیمت ۷۱۵۰۰ ین یا ۵۵۸ دلار در دسترس مشتریان خواهد بود.

نوت آئورا نیسمو اولین بار در سال پیش معرفی شد. طراحی این خودرو از مدل مسابقه‌ای فرمول E نیسان الهام گرفته است و از جمله ویژگی‌های آن می‌توان به رینگ‌های ۱۷ اینچی، آینه‌بغل‌ها با پوشش قرمز، رکاب‌های جانبی قرمز، نمای عقب گیرا با سپر و دیفیوزر جدید اشاره کرد. برخی بهبودها نیز در کابین رخ داده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به صندلی‌های اسپرت با پوشش چرم مصنوعی و پارچه و لوگوی نیسمو اشاره کرد.

در دل این خودرو تغییری دیده نمی‌شود و به همین خاطر پیشرانه ۳ سیلندر ۱.۲ لیتری نوت آئورا که به عنوان یک ژنراتور عمل می‌کند با دو پیشرانه الکتریکی همراه شده است. این خودرو قدرت ۱۳۴ اسب بخاری و گشتاور ۳۰۰ نیوتون متری دارد و می‌توان حالت‌های نرمال، اکو یا نیسمو را برای سواری انتخاب کرد.