برای آن دسته از افرادی که در نوبت دوم عرضه خودرو در سامانه یکپارچه فروش ثبت‌ نام کرده و قرار بر این شده تا ماشین‌ های خود را در سال ۱۴۰۳ تحویل بگیرند، شرکت در طرح فروش نقدی و اقساط محصولات مدیران خودرو امکان‌ پذیر است. این طرح با ارسال پیامک برای واجدین شرایط از روز دوشنبه، ۱۸ تیرماه آغاز می‌شود. متقاضیان می‌ بایست جهت انتخاب خودرو، روش خرید و تکمیل ثبت‌ نام حضورا به یکی از نمایندگی‌ های مجاز مدیران خودرو مراجعه کنند.در طرح فروش نقدی و غیر نقدی محصولات مدیران خودرو، ۵ محصول این شرکت، یعنی آریزو ۶ پرو اکسلنت، آریزو ۶ جی‌ تی اکسلنت، تیگو ۷ پرو پرمیوم، فونیکس اف‌ ایکس پرمیوم و تیگو ۸ پرو مکس IE به طور نقدی و اقساط در دسترس مشتریان قرار دارند. مبلغ پیش‌ پرداخت حداقل ۵۰ درصد بهای فعلی خودرو بوده و تسهیلات منعطف تا حداکثر ۵۰ درصد به متقاضی ارائه می‌ شود. نحوه بازپرداخت اقساط به صورت ۱ الی ۵ ساله با نرخ سود تسهیلات ۲۳ درصد تعریف شده است.

نحوه بازپرداخت مابقی پول به صورت ۱ الی ۵ ساله تعریف شده است. خودروها ۳ ماه پس از تکمیل وجه و تأیید اعتباری به مشتریان تحویل داده می‌ شوند. جدول زیر، جزئیات کامل این طرح را نشان می‌ دهد.


شرایط فروش نقدی و اقساط محصولات مدیران خودرو در تیرماه ۱۴۰۳
نام خودرو
مبلغ حودرو
رنگ
مدت اقساط/ نرخ سود تسهیلات/ نرخ سود انصراف و تأخیر/ موعد تحویل
آریزو ۶ پرو اکسلنت
۱.۴۳۷.۰۰۰.۰۰۰ تومان
سفید، مشکی
۱۲، ۲۴، ۳۵، ۴۸ و ۶۰ ماهه/ با نرخ سود تسهیلات ۲۳ درصد/ نرخ سود انصراف و تأخیر ۱۲ درصد به طور سالانه/ موعد تحویل ۹۰ روز پس از تکمیل وجه و تأیید اعتباری
آریزو ۶ جی‌تی اکسلنت
۱.۶۱۴.۱۰۰.۰۰۰ تومان
سفید، مشکی
تیگو ۷ پرو پرمیوم
۱.۷۳۰.۳۰۰.۰۰۰ تومان
سفید، مشکی، نوک مدادی
فونیکس FX پرمیوم
۱.۹۶۶.۷۰۰.۰۰۰ تومان
مشکی، نوک مدادی
تیگو ۸ پرو مکس IE
۲.۸۰۹.۸۰۰.۰۰۰ تومان
سفید، مشکی، نوک‌مدادی