گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش محصولاتش را برای متقاضیان اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام کرد. در شرایط فروش ایران خودرو برای این نحوه عرضه، زمان تحویل خودروها حداکثر سه ماهه و یا از مرداد ۱۴۰۲ اعلام شده است.موضوع: اولين طرح فروش فوق العاده محصولات ايران خودرو از طريق اولويت بندي سامانه يكپارچه فروش خودرو (ويژه متقاضيان عادي)–فروردين 1402


با سلام و احترام ؛
بدينوسيله به اطلاع عموم متقاضيان محترم و نمايندگيهاي مجاز ميرساند شرايط فروش فوقالعاده برخي از محصولات ايران خودرو با موعد تحويل  90 روزه صرفاً براي منتخبين مرحله اول تابستان  1402از طريق اولويت بندي وزارت صمت به شرح جدول ذيل ارائه ميگردد.


فقط متقاضياني كه در سامانه يكپارچه ثبت نام نموده اند و اسامي ايشان به عنوان اولويت اول فروش فوق العاده به اين شركت اعلام شده است و براي ايشان توسط شركت ايران خودرو پيامك ارسال گرديده مي توانند دراين بخشنامه ثبت نام نمايندنكته1: اولويت هاي اعلامي مجاز به ثبت نام در خودروي انتخابي در سامانه يكپارچه مي باشند و تغيير خودرو امكانپذير نمي باشد.

نكته 2: متقاضياني كه در اولويت اول پيش فروش سامانه يكپارچه توسط وزارت صمت معرفي شده اند و پيامك ارسالي از سوي ايران خودرو را دريافت نموده اند مي بايست به منظور خريد محصولات ايران خودرو صرفاً از طريق سامانه ايران خودرو به نشاني  esale.ikco.ir اقدام نمايند و از ثبت نام در سايتهاي غير معتبر و با نشاني هاي مشابه، پرهيز نمايند.


نكته  :3در صورت افزايش مبلغ بيمه، ماليات،و ساير الزامات قانوني از جمله ارتقاء استاندارد مشتري متعهد به پرداخت مابه التفاوت مي باشد با توجه به لزوم اجراي مرحله دوم ارتقاء استانداردي از خرداد ،1402پرداخت هزينه نصب اين تجهيزات قبل از صدور فاكتور قطعي است و پس از تعيين قيمت اين تجهيزات تا قبل از سر رسيد موعد تحويل اطلاع رساني به خريداران محترم صورت خواهد پذيرفت.


نكته  4: سند خودرو به مدت يكسال در رهن شركت ايران خودرو خواهد بود . هزينه ترهين در هنگام واريز وجه در سايت فروش اينترنتي ايران خودرو و هزينه فك رهن در موعد يكساله انقضاء مهلت ترهين دريافت و سند از رهن خارج خواهد شد .


نكته  5: مشتري مي تواند جهت كسب اطلاعات از و ضعيت قرارداد ، صدور سند(فاكتور فروش) و پلاك خودروي ثبت نامي به پروفايل شخصي و ميز خدمت مشــتري به نشــاني اينترنتي : esale.ikco.ir و  customer.ikco.ir و براي اطلاع از ضــوابط فروش به ســايت ايران خودرو به نشــاني اينترنتي. مراجعه نمايد


56=https://www.ikco.ir/fa/Page.aspx?idزمان فعال سازي اين بخشنامه بر روي سايت  esale.ikco.ir بعد از ارسال پيامك از سوي ايران خودرو خواهد بودتاريخ شروع و مهلت ثبت نام:
طرح فروش فوق العاده( با موعد تحويل 90روزه) برخي محصولات شركت ايران خودرو
مطابق جدول ابتداي بخشنامه از روز چهارشنبه مورخ 1402/01/30 شروع و تا روز چهارشنبه 1402/02/06 ادامه خواهد داشت.


مطابق با بخشنامه شماره  4249 دريافت كد كاربري و كلمه عبور قبل از ثبت نام در سايت فروش اينترنتي از الزامات ثبت نام ميباشد.

لذا بديهي است در صورت عدم دريافت كد كاربري و كلمه عبور، امكان ثبت نام ميسر نخواهد بود.


نكته  1: نمايندگان محترم ميبايست اين بخشنامه را براي اطلاع بيشتر در محل رؤيت عموم هموطنان قرار دهند.


نكته 2: اشتراك طلايي اختياري تك ستاره به صورت پيش فرض انتخاب شده است، در صورتي كه مشتري تمايل به تغيير در سطح اشتراك طلايي يا حذف آن را داشته باشد ميتواند از مرحله واريز وجه تا قبل از تخصيص خودرو اقدام نمايد. متقاضيان محترم ميتوانند ضمن مطالعه ويژگيها و مزاياي سطوح مختلف اشتراك طلائي در سايت امداد خودرو (به آدرس:  WWW.096440.COM   ضمن برخورداري از حداكثر تخفيفات لحاظ شده، با آگاهي كامل نسبت به انتخاب اشتراك طلائي به صورت نقدي يا اقساطي بدون بهره در هنگام واريز وجه، اقدام نمايند
دانلود بخشنامه 4576
از طریق اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو ( ویژه متقاضیان عادی)
دانلود بخشنامه 4576 با لینک مستقیم
دانلود بخشنامه 4576 با لینک کمکی 1