تیزر فیلم فست ایکس به عنوان آخرین سری از مجموعه فیلم‌های سریع و خشن منتشر شد. در تیزر مورد بحث می‌ توانیم حضور پررنگ دوج چارجر، جیسون موموا و برخی صحنه‌های جذاب دیگر را تماشا کنیم.پایان داستان سریع و خشن از اردیبهشت ۱۴۰۲ شروع می‌شود. با تولید دهمین سری از مجموعه فیلم یاد شده در طول ۲۰ سال گذشته شاهد بسته شدن پرونده یکی از خبرسازترین فیلم‌های هالیوودی خواهیم بود. تا آن زمان می‌توانیم با تیزر فست ایکس مشغول باشیم که پر از دوج چارجرهای مشکی‌رنگ است. خودروهای یاد شده هر کاری انجام می‌دهند، از بلند شدن چرخ های جلو به هوا گرفته تا آفرود و مسابقه! به زودی می‌توانید تخریب هلیکوپتر را نیز به لیست اضافه کنید.تیزر حدود ۴ دقیقه‌ای فیلم فست ایکس نکته‌های زیادی دارد. همان‌طور که انتظار می‌رفت فیلم پر از دوج چارجرهای مشکی‌رنگ است هرچند صحنه‌های تخیلی قسمت‌های قبلی از دیوانه شدن خودروهای خودران و پرواز پونتیاک فیه رو به فضا را ندارد خالی از تخیل نیز نخواهد بود. در فیلم فست ایکس جیسون موموا نقش شخصیتی به نام دانته را بازی می‌کند که در واقع شخصیت منفی اصلی داستان است. او می‌خواهد دومنیک تورتو و خانواده‌اش را از بین ببرد. دلیل دشمنی موموا با تورتو هم به قسمت پنجم سریع و خشن مربوط می‌شود که دومنیک پدر دانته یعنی هرنان ریس را کشت. ظاهراً دشمنی بین این دو نفر بسیار شخصی‌ تر از داستان تورتو و دکارد شاو یا جیکوب برادر تورتو بوده است.


ما در تیزر میتوانیم بری لارسون را نیز ببینیم که نقش نماینده گروه مخفی دولتی را بازی می‌کند. این گروه در فیلم‌های قبلی با قهرمانان مسابقه‌ای همکاری داشته است؛ و طرفدارانی که فکر می‌کنند صحنه‌هایی از حضور پاول واکر را در تیزر موردبحث خواهند دید باید دقت بیشتری داشته باشند. واکر در بخش‌های فلش بک سریع و خشن ۵ حضور دارد اما فرد جدیدی که فکر می‌کنید واکر است در واقع آلان ریچسون نام دارد. او نقش ایمس را بازی می‌کند که رئیس همان گروه مخفی دولتی بوده و اصلاً علاقه‌ای به تورتو ندارد. شاید به همین خاطر است که کاراکتر لارسون ویژگی سرکش بودن را نشان می‌دهد.


جدای از موارد یاد شده در تیزر فیلم فست ایکس می‌توانیم شاهد تعداد زیادی خودرو، انفجار و برخی صحنه‌های جالب از سری‌های قبلی باشیم. سکانس‌های مسابقه شبانه نیز شبیه مسابقاتی هستند که در دو قسمت اول سریع و خشن دیده بودیم. حتی صحنه‌های آفرود با خودروهای ارتقا یافته را نیز می‌بینیم که بی‌شباهت به قسمت هفتم نیستند. از جمله برجسته‌ترین خودروهای حاضر در فست ایکس می‌توان به آلفارومئو کلاسیک با رنگ نارنجی اشاره کرد که به شخصیت هان تعلق دارد. دهمین سری از مجموعه فیلم‌های سریع و خشن قرار است اردیبهشت ۱۴۰۲ اکران شود. فست ایکس آخرین فصل از حماسه سریع و خشن محسوب می‌شود.
, و در پابان شما می توانید تیزر را مشاهده نمایید: