شرکت پارس‌خودرو برای نخستین بار، خودروی سهند را به صورت پیش‌فروش در دسترس متقاضیان قرار داده است. علاقه‌مندان به این طرح می‌توانند از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۶ اسفندماه به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به نشانی saipa.iranecar.com مراجعه کرده و عملیات ثبت نام و انتخاب خودرو را انجام دهند. مهلت ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.پیش ثبت نام سهند پارس خودرو با قیمت علی الحساب (غیر قطعی) ۲۲۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان با موعد تحویل مرداد الی اسفند ۱۴۰۳ از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ آغاز  و تا زمان تکمیل وجه ادامه خواهد داشت. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

  • شرایط اختصاصی بخشنامه فروش سهند پارس خودرو

  1.  حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.
  2.  امکان ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمی باشد.
  3.  متقاضی طی ۴۸ ماه گذشته نزد شرکت های سایپا و ایران خودرو و طی ۲۴ ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد.


  • مشخصات فنی سهند

سهند پارس خودرو به پیشرانه M15GSI مجهز است. این پیشرانه همچنان از نوع ۴ سیلندر و ۸ سوپاپ است و می تواند ۹۰ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۳۵ تا ۱۳۷ نیوتن متر تولید کند. جعبه دنده سهند از نوع ۵ سرعته دستی است و احتمالاً در نسخه اتوماتیک آن از جعبه دنده CVT با تعویض دنده مصنوعی ۶ سرعته استفاده می شود.


دانلود کاتالوگ سایپا سهند ( پارس خودرو)
دانلود مشخصات خودرو ( کاتالوگ) با لینک مستقیم
  • دانلود بخشنامه فروش :

دانلود  بخشنامه فروش 
دانلود اعلام شرايط پیش فروش خودروی سهند S  ویژه  متقاضیان عادی و طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و طرح جایگزینی خودرو های فرسوده با لینک مستقیم