شرکت پارس خودرو در راستای سیاست های فروش خود، طرح جدیدی را برای عرضه خودروی کوییک GXR-L اعلام کرده است. این طرح از ساعت 10 صبح سه‌شنبه 19 تیر 1403 آغاز خواهد شد و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.این فرصت استثنایی برای گروه‌ های مختلف متقاضیان از جمله خریداران عادی، مشمولان طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده، و همچنین افرادی که قصد جایگزینی خودروهای فرسوده خود را دارند، فراهم شده است.

علاقه‌ مندان می‌ توانند با مراجعه به وبسایت رسمی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به نشانی http://saipa.iranecar.com، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. توصیه می‌شود متقاضیان پیش از شروع ثبت‌ نام، اطلاعات شخصی خود را در سایت به‌ روزرسانی کرده و کد کاربری و رمز عبور خود را دریافت نمایند تا فرآیند ثبت‌نام با سهولت بیشتری انجام شود.

لازم به ذکر است که قیمت این خودرو 379 میلیون تومان تعیین شده است. همچنین، شرکت تأکید کرده که ثبت‌ نام تنها از طریق وب سایت رسمی امکان‌ پذیر است.


موضوع : اعلام شرایط فروش فوق العاده محصول شرکت پارس خودرو ویژه متقاضیان عادي ، طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و طرح جایگزینی خودرو هاي فرسوده


باسلام
احتراما، به اطلاع مشتریان و نمایندگیهاي مجاز گروه خودرو سازي سایپا میرساند، شرایط فروش فوق العاده محصول شرکت پارس خودرو به شرح ذیل در سامانه گروه خودرو سازي سایپا به آدرس  https://saipa.iranecar.comا جرایی خواهد شد

تاریخ و نحوه ثبت نام:


متقاضیان محترم از ساعت  10صبح روز سه شنبه مورخ  1403/04/19 تا تکمیل ظرفیت میتوانند با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازي سایپا به آدرس:  https://saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام نمایند. لازم بذکر است شرکت در این طرح صرفاً از طریق آدرس فوق امکانپذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرسها ، عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.


ثبت و بروزرسانی اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربري و رمز عبور قبل از تاریخ فوق در سایت الزامی می باشد.
شرایط اختصاصی بخشنامه جهت متقاضیان عادي :

 1. حداقل سن متقاضیان خرید خودرو  18سال و ملزم به ارائه گواهینامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.
 2. محدودیت کد ملی براي ثبت نام ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو میباشد.)
 3. امکان ثبت نام براي متقاضیان داراي پلاك فعال انتظامی فعال با عمر خودروي موضوع پلاك مزبور کمتر از پنج سال میسر نمی باشد.
 4. متقاضی طی  48ماه گذشته نزد شرکت هاي سایپا و ایران خودرو و طی  24ماه گذشته از سایر خودروسازان ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نداشته باشد
نکات اختصاصی در خصوص طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خودروهاي سواري:
در راستاي ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه شوراي اسلامی به تاریخ  ،1400/08/19 گروه خودروسازي سایپا امکان ثبت نام یکدستگاه از محصولات مطابق جدول فوق را براي مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ مذکور متولد شدهاند بشرح این بخشنامه فراهم نموده است.
 •  درطرحهاي قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت جهت کلیه محصولات طرح مذکور ابتدا پیش ثبت نام انجام میپذیرد و پس از شناسایی مادران حائز شرایط امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد شد.
 •  در طرحهاي قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت محدودیت پلاك فعال، حداقل سن  18سال، دارا بودن گواهینامه رانندگی، عدم خرید  48 ماه گذشته براي مادران حائز شرایط لحاظ نخواهد شد.
 •  در طرحهاي قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت هر کدملی تنها مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو در یکی از شرکتهاي خودروساز میباشد.
 • زمان پیش ثبت نام در طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده از تاریخ  1403/04/19تا  1403/04/24می باشد 

نکات اختصاصی در خصوص طرح جایگزینی خودرو هاي سواري فرسوده:
 1. متقاضیانی که درخواست ثبت نام در طرح جایگزینی خودروهاي فرسوده را دارند می بایستی قبل از انتخاب درگاه ،نسبت به تایید فرم اقرار نامه درج شده در سیستم اقدام و اطلاعات مرتبط با خودرو فرسوده خود که شامل شماره ،VINشماره شاسی، شماره موتور، کاربري خودرو فرسوده و مدل ( سال ساخت) را درفیلد هاي مربوطه وارد نماید و پس از تکمیل اطلاعات خودرو فرسوده ، نسبت به تایید آن اقدام می نماید. لازم به ذکر است اطلاعات مرتبط با مشتري و خودروي فرسوده ایشان بصورت آنلاین از سامانه ستاد نوسازي استعلام و درصورت تایید ستاد مبنی بر حائز شرایط بودن متقاضی بلافاصله امکان پرداخت وجه و ثبت نام براي مشتري فراهم می گردد.
 2. زمان مراجعه مشتري جهت اسقاط خودرو و تکمیل فرآیند ثبت نام از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.
 3. در صورتیکه به هر نحوي متقاضی محترم امکان اسقاط خودرو نداشته باشد مبلغ واریزي ایشان بدون پرداخت سود انصراف عودت خواهد شد

مشخصات

کوییک GXR-L نسخه دو رنگ کوییک GX-L به حساب می آید. این خودرو مشخصات فنی برابر با سایپا اطلس را دارد. در این این محصول پارس خودرو پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی ۴ و سیلندر و ۸ سوپاپ با VVT-i دیده می شود. این پیشرانه ۹۱ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۳۷ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده کوییک GXR-L از نوع ۵ سرعته دستی است.


امکانات رفاهی و ایمنی

در این هاچ بک کراس پارس خودرو امکاناتی مانند فرمان هیدرولیک، سنسور پایش فشار باد تایرها، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سنسور پارک عقب، تهویه الکتریکی دستی، نشانگر تعویض دنده، دو کیسه هوا، شیشه ها و آینه های برقی، سنسور نور، چراغ روشنایی روز و… دیده می شود.


دانلود بخشنامه فروش فوق العاده کوییک GXR-L ویژه تیرماه 1403
دانلود بخشنامه فروش فوق العاده کوییک GXR-L ویژه تیرماه 1403 با لینک مستقیمدانلود بخشنامه فروش فوق العاده کوییک GXR-L ویژه تیرماه 1403 با لینک کمکی