شرایط فروش سایپا اطلس برای آذر ماه ۱۴۰۲ به صورت پیش فروش و باقیمت غیر قطعی مشخص شد.شرکت سایپا اعلام کرد امکان واریز وجه برای متقاضیان خودرو اطلس سایپا که در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی ثبت نام کرده اند، میسر شده است.


چه کسانی می توانند در این طرح شرکت کنند؟

افرادی که در دور دوم سامانه یکپارچه برای خرید اطلس ثبت‌ نام کرده‌ اند، شامل این بخشنامه می‌شوند. سایپا برای اطلاع‌ رسانی به مشتریان خود، پیامکی را در تاریخ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ برای آن‌ها ارسال کرده است. درحال‌ حاضر امکان ثبت‌ نام اطلس و واریز وجه به حساب شرکت برای مشتریان مهیا شده است.

در شرایط پیش‌ فروش اطلس، قیمت این خودرو مشخص نیست و مشتریان بایستی مبلغ تقریبی ۲۰۳ میلیون تومان را به حساب شرکت واریز کند. قیمت اطلس در زمان فعلی یعنی آذرماه ۱۴۰۲، معادل ۴۰۶,۶۱۵,۰۰۰ تومان اعلام شده است. بنابراین نیمی از بهای خودرو در زمان ثبت‌نام از مشتریان اخذ می‌شود. تیپ اعلام‌شده در این بخشنامه نیز اطلس G است که یکی از نسخه‌ های دنده ای این خودرو به حساب می‌ آید.


همان‌ طور که در بخشنامه سایپا اعلام شده است، قیمت خودرو در زمان تحویل آن به مشتریان تعیین خواهد شد. موعد تحویل خودرو نیز فروردین ۱۴۰۳ به بعد اعلام شده است. به عبارتی بخشنامه پیش‌فروش اطلس، موعد دقیق تحویل خودرو مشخص نیست.شرایط پیش‌فروش اطلس در آذرماه ۱۴۰۲


خودرو
قیمت خودرو
پیش پرداخت
زمان تحویل
اطلس G
در زمان تحویل خودرو مشخص می‌ شود.
۲۰۳,۳۰۷,۵۰۰ تومان
فروردین ۱۴۰۳ به بعد