پیکاپ KMC T8 از جدیدترین محصولات کرمان موتور به حساب می‌آید که نتیجه‌ی همکاری این شرکت با خودروسازی جک است.

این خودرو یک پیکاپ دو دیفرانسیل تقریباً بزرگ است. در طراحی این خودرو از پیکاپ‌های بزرگ آمریکایی الگو برداری شده است.

محصول KMC T8 مجهز به یک با یک پیشرانه ۴ سیلندر توربو ۱۶ سوپاپ ۲ لیتری است. این موتور توانایی تولید ۱۷۴ اسب بخار قدرت و ۲۹۰ نیوتون متر گشتاور را دارد. قدرت این پیشرانه از طریق یک جعبه دنده‌ی ۶ سرعته‌ی دستی به چرخ‌های عقب یا هر ۴ چرخ منتقل می‌شود.

همچنین این پیکاپ کرمان موتور دارای آلایندگی یورو ۵ است.


خودروی پیکاپ T8 با طول کلی ۵۳۲۵ میلی متر، عرض ۱۸۸۰ میلی متر، ارتفاع ۱۸۳۰ میلی متر و فاصله بین دو محور ۳۰۹۰ میلی متری طراحی شده است. وزن خشک این خودرو نیز کمتر از ۲ تن است. این پیکاپ می‌تواند باری به وزن ۹۰۰ کیلوگرم را حمل کند.

از امکانات و تجهیزات این خودرو می‌توان به سیستم ورود و استارت بدون کلید، چراغ‌های جلو زنون با سنسور نور و قابلیت تنظیم ارتفاع از داخل، چراغ‌های روشنایی در روز، چراغ‌های مه‌ شکن جلو و عقب، آینه‌ها و شیشه‌های برقی (با Power Window و سیستم تک‌ لمسی)، فرمان مجهز به کلیدهای کنترل سیستم صوتی، ترمزهای چهار چرخ دیسکی مجهز به ABS, EBD, BOS، سیستم کنترل ایستایی در سربالایی HAC، سیستم ترمز کمکی هیدرولیکی HBA، کنترل کشش TCS و پایداری الکترونیکی ESC، سیستم کنترل دینامیکی خودرو VDC و قفل دیفرانسیل برقی عقب اشاره کرد.

از رقبای این خودرو در بازار می‌توان به آمیکو آسنا و فوتون تونلند اشاره کرد.

شرکت کرمان موتور شرایط فروش پیکاپ KMC t8 را با موعد تحویل ۹۰ روز کاری اعلام کرد.

در این شرایط فروش، پیکاپ T8 با قیمت مصوب 917،000،000 میلیون تومان به فروش می‌رسد. این خودرو در رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز و آبی زنگاری به فروش می‎‌رسد.

دانلود بخشنامه فروش

دانلود دفترچه راهنمای محصول