پیش‌ فروش پرچمدارهای گوشی سامسونگ یعنی سری گلکسی اس ۲۴ ( Galaxy S24) در چند فروشگاه بزرگ آنلاین کشور شروع شده است. دیجی‌ کالا و تکنولایف دو مورد از این فروشگاه‌ ها هستند که طی چند روز کاری، سفارش‌ ها را به دست مشتریان می‌ رسانند.
به گزارش " ایلیا آنلاین" به نقل از دیجیاتو، دیجی‌ کالا در حال حاضر اعلام کرده که تا ۳ روز کاری دیگر این گوشی را به دست طرفداران سامسونگ می‌ رساند و تکنولایف نیز زمان تحویل کالا را ۴ روز برآورد کرده است. برخی از فروشگاه‌ های اینترنتی دیگر نیز مدت‌ زمان بلندتری را برای فروش گوشی کلکسی اس ۲۴ و تحویل کالا به مشتریان در نظر گرفته‌ اند.قیمت سری گوشی های گلکسی اس 24 سامسونگ در ایران

S24

در حال حاضر قیمت این گوشی در بازار متغیر است. در ادامه رقم‌ های تعیین شده برای پرچمداران جدید سامسونگ را مرور خواهیم کرد.


قیمت S24 Ultra در ایران

 S24 Ultra - technolife

قیمت پیش فروش اس 24 الترا در ایران در تکنولایف ۷۳ میلیون تومان است. دیجی کالا قیمت S24 Ultra در ایران را ۷۳ میلیون و پانصد هزار تومان برای فروش اعلام کرده است.


S24 - Digikala

البته ناگفته نماند دیجی‌ کالا در کنار این مدل از گوشی، گلکسی بادز ۲ پرو هم را به مشتریان اعطا می‌کند که به تنهایی ۵ میلیون تومان قیمت دارد. سایر فروشگاه‌ های اینترنتی نیز این محصول را با قیمتی بین ۷۵ میلیون تا ۸۰ میلیون به فروش می‌ رسانند و برخی مغازه‌ ها نیز پیش‌ فروش این گوشی را با حدود همین نرخ آغاز کردند.


قیمت S24 پلاس در ایران

S24 plus - technolife

قیمت پیش فروش S24 پلاس در ایران با حافظه ۲۵۶ و رم ۱۲ گیگابایت ۵۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در تکنولایف تعیین شده است. قیمت اس 24 پلاس در دیجی‌ کالا نیز ۵۸ میلیون و پانصد هزار تومان تعیین شده است. قیمت S24 در ایران

قیمت پیش فروش اس 24 در ایران در سایت تکنولایف از ۵۲ میلیون و دویست هزار تومان است. در دیجی کالا این رقم به ۵۲ میلیون و پانصد هزار تومان می‌ رسد.

S24 - technolife

قیمت اس 24 در ایران مدل ۲۵۶ گیگابایت ظرفیت داخلی است و برای مدل بالاتر نرخ متفاوتی در نظر گرفته شده است.


آیا در حال حاظر گوشی S24  در ایران موجود است؟

در حال حاضر ( نگارش این پست) گوشی گلکسی S۲۴ در بازار ایران وجود ندارد و علاقه‌ مندان به گوشی‌ های سامسونگ نباید فریب برخی از فروشندگان مبنی بر فروش گوشی گلکسی S۲۴ را بخورند. برخی سایت‌های اینترنتی پیش فروش انواع مدل‌های گلکسی S۲۴ را آغاز کردند و این کار در حالی انجام می‌ شود که سامسونگ اعلام کرده گوشی‌ ها را روز ۱۱ بهمن ماه به مشتریان تحویل می‌ دهد. فروش زودتر از عرضه جهانی این کالا در ایران توسط فروشگاه‌ های اینترنتی و برخی مغازه‌ های فیزیکی رخ داده و مشخص نیست که گوشی گلکسی S۲۴ و انواع مدل‌ های آن چطور زودتر از بازار جهانی سر از بازار موبایل ایران درآورده‌ اند.

1402-11-19  (ویرایش پست): درحال حاظر دیجیکالا و تکنولایف و eways درحال فروش این محصول هستند


جدول مقایسه طرح فروش گلکسی اس 24

مدل گوشی
دیجی کالا

قیمت
زمان ارسال
قیمت
زمان ارسال
Samsung Galaxy S24 Ultra 256/12GB
۷۳,۴۹۹,۰۰۰
3 روز کاری
74,999,000
3 روز کاری
Samsung Galaxy S24 Plus 5G 256/12GB
۵۸,۴۹۹,۰۰۰

58,399,000

Samsung Galaxy S24 5G 256/8GB

52,199,000

(توجه: به دلیل نوسانات ارز احتمال افزایش یا کاهش قیمت ها می باشد)