شرکت ایران خودرو دیزل هم زمان با آغاز نمایشگاه سفر و اکو توریسم، فروش نقدی و اقساطی فوتون تونلند فیس لیفت و جدید را با قیمت قطعی و به صورت اینترنتی آغاز کرده است.

 قیمت فوتون تونلند جدید با پیشرانه دیزلی یک میلیارد و ۱۰۹ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان بوده و در فروش نقدی با احتساب تخفیف، بهای یک میلیارد و ۶۹ میلیون و ۲۶۵ میلیون تومان برای این پیکاپ دو دیفرانسیل در نظر گرفته شده است. در فروش نقدی موعد تحویل خودرو مهر ۱۴۰۱ اعلام شده و در فروش اقساطی نیز، یک ماه پس از تکمیل فرایند مالی، تحویل تونلند فیس لیفت و جدید دیزلی آغاز می شود. در شرایط فروش اقساطی این پیکاپ دیزلی فوتون، پیش پرداخت ۴۵۰ تا ۵۱۰ میلیون تومانی برای ثبت نام اعلام شده است.


مشخصات فوتون تونلند جدید و فیس لیفت دیزلی

فوتون تونلند جدید دیزلی به پیشرانه ۲.۸ لیتری توربو شارژر کامینز مجهز است که ۱۷۴ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۳۶۰ نیوتن متر تولید می کند. حداکثر گشتاور نسخه دیزلی تونلند جدید از ۱۶۰۰ تا ۳۶۰۰ دور در دقیقه تولید می شود و جعبه دنده ۵ سرعته دستی زومکس توان را به چرخ های جلو و عقب می رساند. مکانیزم انتقال قدرت و تقسیم نیرو تونلند جدید دیزلی مانند از گذشته توسط بورگوارنر طراحی و ساخته شده و می تواند با ضرایب سبک و سنگین، توان را به چرخ های جلو و عقب برساند.

نام خودرو قیمت مصوب شهریور ۱۴۰۱ (تومان) تخفیف خرید نقدی
فوتون تونلند جدید دیزلی ۱.۱۰۹.۲۶۵.۰۰۰ ۱.۰۶۹.۲۶۵.۰۰۰


امکانات و آپشن های خودرو

در تونلند جدید دیزلی امکاناتی مانند نمایشگر ۱۰ اینچی لمسی، تهویه الکتریکی، کروز کنترل، ترمزهای دیسکی جلو و عقب، تریم داخلی چرم دو رنگ، کنترل الکتریکی وضعیت انتقال قدرت، سنسور پارک و دوربین عقب، سنسور نور، چراغ روشنایی روز، سامانه کنترل حرکت در سراشیبی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، کامپیوتر سفر، دو کیسه هوا، قفل دیفرانسیل اتوماتیک محور عقب و… وجود دارد.

دانلود بخشنامه فروش